Nibylandia

Kraina Pana Bocha

Wydarzenia

25.02.2016

Zdjęcie dnia na portalu flog.pl

Dziękuję wszystkim głosującym, szczególnie dlatego, że zdjęcie zostało podarowane jako dodatek urodzinowy dla mojej E. Radość i jej i moja. 

23.01.2016

Zdjęcie dnia na portalu flog.pl

No się stało moi drodzy. Czas powrotu. Czas powrotu na stronę ale również na ukochane strony, gdzie kiedyś starałem się gościć częściej. Powrót ciepło przyjęty, bo czapelka powędrowała na stronę główną. Wszystkim serdecznie dziękuję za pamięć i głosy.

 

20-01-2014

Festival de la Photo 2014

Perkozy powędrowały do kraju nad Loarą. Jury wybrało nasze, polskie dwuczube na pierwsze miejsce w kategorii. To sukces dla mnie wyjątkowy, bo pierwszy zdobyty za granicami kraju. Nagroda pieniężna pozwoli kontynuować pracę w nadchodzącym roku.

 

http://www.festival-oiseau-nature.com/france/laureats-2014

08-01-2014

Kolejna edycja Foto-Festwial

Tym razem moje zdjęcie zdobyło wyróżnienie, pośród kilku tysięcy nadesłanych zdjęć. 

 

 

 

23-12-2013

Konkurs fotograficzny portalu Fotografuj.pl Za oknem była Jesień.

Jeden ze znanych portali zorganizował konkurs, w którym miałem zaszczyt zająć drugie miejsce. Dzięki temu przyjaznemu rzecz jasna dla mnie, splotowi okoliczności, wygrałem aparat fotograficzny firmy BenQ. Za nagrodę serdecznie dziękuję. Żona jest zachwycona, ja z resztę też.

http://www.fotografuj.pl/News/Wyniki_konkursu_Za_oknem_byla_jesien/id/8056

15-11-2013

Konkurs fotograficzny Bociany

Niezwykle rzadko zdarza się konkurs o jednym gatunku zwierzęcia. Tym razem właśnie tak było. Bocian biały był bohaterem konkursu organizowanego przez PTPP "pro Natura". Udział w konkursie zaowocował wyróżnieniem.

http://www.bociany.pl/wyniki-ogolnopolskiego-konkursu-fotograficznego-bociany

06-11-2013

Wielkopolska Press Photo 2013 

Zestaw zdjęć o pewnej rodzinie perkozów, zdobył wyróżnienie w kategorii przyroda. To mój pierwszy udział w tej imprezie.  Apetyt był większy ale każde wyróżnienie cieszy.

 

 

15-10-2013

Konkurs Eko multi III edycja

Zdjęcie perkozów zostało wyróżnione przez jury konkursu Eko Multi, mimo, że samo wyróżnienie nie było nagradzane, to fakt dostania się do ścisłej czołówki, dziesięciu najlepszych zdjęć zawsze jest miły. Gratuluję zwycięzcom drugiego etapu.

 

11-10-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl 

Perkoz z młodym był zdjęciem wieńczącym cały cykl perkozowej opowieści. Zdjęcie spotkało się z bardzo gorącym przyjęciem i tym samym zagościło na głównej stronie floga. Dziękuję pięknie za liczne komentarze i głosy.

 

30-09-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Wielokrotnie dziękowałem za liczne odwiedziny mojego profilu na flogu. Myślę, że nie zaszkodzi podziękować jeszcze raz. To właśnie dzięki wam, kolejne moje zdjęcie zostało wybrane zdjęciem dnia.

 

 

23-09-2013

 

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Wszystkim dziękuję za oddane głosy, jak zawsze bardzo mi miło gościć na głównej stronie portalu.

 

 

 

20-09-2013

Publikacja w magazynie National Geographic Polska

We wrześniowym wydaniu popularnego magazynu, pojawiło się moje zdjęcie perkoza dwuczubego. Publikacja została wyłoniona wśród setek użytkowników portalu o tej samej nazwie.

 

 

19-09-2013

Konkurs FOTO-EKO Salamandra

Coroczny konkurs Foto-Eko organizowany przez kwartalnik Salamandra, rozstrzygnięty. "Pocałunek dla mamy", zdobył trzecie miejsce z 856 nadesłanych zdjęć. Drugie moje zdjęcie "Gdy zima nie chce odejść", zdobyło wyróżnienie, a wszystkie trzy przesłane zdjęcia, znajdą się w pokonkursowej wystawie. 

http://www.salamandra.org.pl/component/content/article/60-konkursfotoeko/756-konkurs-foto-eko-2013-rozstrzygnity.html?directory=137

09-09-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Siedzący samiec, napuszony i dumny stał się ozdobą głównej strony portalu. Dziękuję za wszystkie głosy i komentarze.

 

 

 

28-08-2013

Konkurs fotograficzny Foto-Festiwal

Zdjęcie gdy nadchodzi świt, zdobyło trzecią pozycję w ogólnopolskim konkursie Foto-Festiwal. Miejsce to jest dla mnie o tyle ważne, że konkurowałem z fotografami w kilkunastu kategoriach, wszelakich maści. Oprócz wspomnianego pudła, trzy inne zdjęcia zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach.

http://foto-festiwal.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci.html,13;art:153

16-08-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Perkozy kolejny raz znalazły uznanie członków floga. Wszystkim serdecznie dziękuję za głosy, komentarze i wsparcie.

 

 

 

01-08-2013

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl

Portal birdwatching.pl wybrał na tapetę głównej strony, zdjęcie gromadzących się czapli białych. Podziękowania dla adminów i wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by zainteresować się zdjęciem.

 

 

26-07-2013

Artykuł w kwartalniku przyrodniczym Salamandra

Zdjęcia wiosennego sejmiku bocianów, w zakutym śniegiem łódzkim parku, stały  się jednym z tematów ostatniej Salamandry. Wydawnictwo zamieściło tam również mój artykuł na ten temat. Zachęcam oczywiście do zakupu i lektury.

 

01-07-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Wszystkim głosującym bardzo dziękuję. Jak zawsze takie wyróżnienie jest dla mnie miłą niespodzianką.

 

 

 

20-06-2013

Wiosna inspiruje - konkurs portalu Fotografuj.pl

W wiosennym konkursie portalu Fotografuj.pl, jury doceniło mojego kormorana, który finalnie zajął drugie miejsce. Lepszy rydz, niż nic :)

 

http://www.fotografuj.pl/konkurs/Wiosna_inspiruje/id/76/strona/zwyciezcy 

17-06-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Kormoran wąsaty i jedna z części cyklu o perkozach dwuczubych, została zdjęciem dnia. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy i komentarze.

 

 

 

20-05-2013

Wystawa fotograficzna "Woda nas otacza" - Manufaktura 2013.

Zdjęcia wystawowe pochodzą z wód otaczających Europę, Afrykę, Azję i Amerykę Południową, a ich autorem jest nasz przyjaciel Piotr Stós, płetwonurek, z wykształcenia hydrobiolog. Zdjęcia, które przypadną szczególnie do gustu można będzie zakupić.

Jego wspaniałe dzieła uzupełni cykl zdjęć wykonanych na wodzie, mojego autorstwa.

Zdjęcia będzie można podziwiać na głównej rotundzie, oczywiście w Manufakturze. Serdecznie zapraszam w imieniu moim i Piotra.

18-05-2013

Prelekcja "Z ptasiego kalendarza" w Gelrii Łódzkiej oraz warsztaty dla dzieci.

Dni Tuwima. W tym roku pod hasłem: "Ptasie Radio".

Za część o radio odpowiedzialna była Planeta fm. Za część ptasią byłem odpowiedzialny ja. Poprowadziłem wykład na temat ptasiego kalendarza, a potem odbyła się seria warsztatów dla dzieciaków.

Uczuliśmy się rozpoznawać ptaki po głosie, poznawaliśmy ich nawyki żywieniowe oraz miejsca zamieszkania. Kilka godzin z przedszkolakami pozytywnie choć mocno mnie wyeksploatowało, oby coś im główkach zostało

17-05-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Tokujące perkozy nie tylko na mnie rzuciły swój czar, spodobały się również pokaźnej grupie osób i tym samym zagościły na głównej witrynie portalu flog.p. Bardzo wszystkim dziękuję za głosy i komentarze.

 

 

12-05-2013

Wywiad w Radio Planeta fm.

Pewnego dnia spotkaliśmy się w Radiu Planeta. Rozmawialiśmy z redaktorem Bartkiem o fotografowaniu ptaków. Tak właśnie powstał wywiad, w zasadzie mój pierwszy radiowy. Nie wiem czy ktoś z was przez to przebrnie :D

 

http://www.mixcloud.com/Bhaart/ptasia-strona-fotografii/ 

26-04-2013

Prelekcja w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach. Blisko Natury.

Cztery klasy wraz z opiekunami i kilka osób specjalnie zaproszonych, słuchało mojego wykładu na temat technik maskowania się i ukrywania. Całości towarzyszyły prezentacje i pokaz zdjęć, które były owocem wspomnianych zabiegów. Występ gościnny z ramienia Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu łódzkiego.

25-04-2013

Wystawa zbiorowa zdjęć Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu łódzkiego

W Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach zaczęła się wystawa zbiorowa prac konkursowych Fotografa Roku 2013. Znalazły się zatem dwie moje prace. Całej uroczystości uświetnić miała prelekcja poprowadzona dla młodzieży szkolnej przez moją skromną osobę.

 

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Perkoz jedzący żabę, spodobał się również na portau flog.pl. Został uznany przez społeczność i moderatorów najlepszym zdjęciem dnia. Wszystkim oddającym głosy bardzo dziękuję.

 

 

 

24-04-2013

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl  

Kwiecień zaczął się na dobre, patrząc na zdjęcia kolegów, marzyłem o własnych przygodach.Urlop dał mi szansę spotkać się ze wspaniałym gatunkiem i zrobić kilka zdjęć. Jedno z nich zostało wyróżnione mianem Zdjęciem Dnia, przez Birdwatching.pl. Dziękuję administracji i całej ekipie, która komentowała ale również oddawała głosy.

 

17-04-2013

III edycja konkursu Oblicza przyrody

Bociany odniosły kolejny sukces. Tym razem zwyciężyły w III edycji konkursu Oblicza przyrody i zdobyły główną nagrodę. Ogromnym wsparciem w pierwszym etapie konkursu była szeroko zakrojona akcja smsowa. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy.

http://obliczaprzyrody.wix.com/konkurs

 

31-03-2013

Zdjęcie miesiąca portalu ekologia.pl

Na wspomnianej stronie odbywa się całoroczny konkurs, na łamach którego jury i publiczność wybiera co miesiąc dwa zdjęcia. W styczniu 2014 z wybranych dwudziestu czterech zdjęć, będzie wyłoniony zwycięzca.  Jakimś ogromnym szczęściem, jury właśnie moje bociany wskazały na najlepsze zdjęcie marca. W nagrodę otrzymałem książkę i torbę.

Wszystkim serdecznie dziękuję.

28-03-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Łódzkie bociany czekające na wiosnę, trafiły na główną stronę portalu flog.pl. Wszystkim dziękuję za głosy i komentarze, śmiało mogę pochwalić się, że zdjęcie to jednocześnie zostało najwyżej ocenione ze wszystkich jakie do tej pory zamieściłem.

 

 

Zdjęcie dnia portalu National Geografic Polska

Bociany idą jak burza, kolejny portal i kolejne zdjęcie dnia. Tym razem ozdobiły witrynę National Geographici. Oczywiście wszystkim głosującym dziękuję

 

 

 

26-03-2013

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl

Pochód bocianów rozpoczęty. Pierwsze miejsce, w którym postanowiłem opublikować zdjęcie to Birdwatching. Zdjęcie nazajutrz zostało wybrane przez administrację, na zdjęcie dnia. Dziękuję za to wyróżnienie. Dziękuję również za liczne głosy i komentarze. Boćki zdecydowanie najbardziej podobały się użytkownikom ze wszystkich moich zdjęć.

 

17-03-2013

Zdjęcie dnia portalu flog.pl

Dzień później po Birdwatching, odezwała się administracja portalu flog.pl, kormoran i tutaj został wybrany zdjęciem dnia. To podwójny sukces tego zdjęcia. Dla mnie natomiast podwójny powód do radości.

 

 

16-03-2013

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl

Kormoran sfotografowany tego przedwiośnia spodobał się administracji portalu Birdwatching, za wybór na zdjęcie dnia, serdecznie dziękuję.

 

 

 

26-02-2013

Konkurs Fotograf roku 2013 za rok 2012

Związek Polskich Polskich Fotografów przyrody organizuje corocznie konkurs. Miałem zaszczyt zdobyć główny tytuł Fotografa Roku Okręgu łódzkiego. Otrzymałem również pierwsze miejsce w kategorii Ptaki. Dwa najważniejsze dla mnie tytuły. Wręczenie nagród odbyło się w Domu Fotografa, w Łodzi, przy lampce wina i małym poczęstunku. Na tej uroczystości wręczono mi również legitymację członkowską i oficjalnie przyjęto mnie do grona Związku.

Kilka zdjęć we wspomnieniach oraz na stronie:

http://www.zpfplodz.pl/aktualnosc.php?akt_id=292 

29-01-2013

Pierwsza autorska wystawa fotograficzna "Wokół Nas"

Czy znamy naszych sąsiadów? Nie koniecznie tych, do których wybieramy się na niedzielną herbatę i kawałek ciasta. Grono sąsiadów jest o wiele bogatsze, nieco ukryte przed naszym wzrokiem ale żywe i to w ogromnej bogactwie form.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć przyrodniczych, na których starałem się uwiecznić życie wokół nas. Nie są to zdjęcia z dalekich i egzotycznych wypraw, większość ujęć powstało w obrębie naszego województwa.

Okolice na pozór szarego miasta kryją w sobie prawdziwy skarb, cuda natury. Wystarczy zwolnić, zatrzymać się, posłuchać i otworzyć oczy.

Więcej informacji we wspomnieniach.

19-01-2013

Poznańskie Dni Fotografii - Wystawa konkursowa "Przyroda w Obiektywie"

Związek Polskich Fotografów Przyrody, okręg Wielkopolski, co roku organizuje z okazji Poznańskich Dni Fotografii konkurs. Konkurs dotyczący szeroko pojętej przyrody. Nadesłano krajobrazy, impresje, zdjęcia makro i oczywiście zwierzęta. Zgłoszona aż 800 zdjęć. Moja praca "Dawid i Goliat" została wyróżniona obecnością na wystawie wraz z trzydziestoma pięcioma innymi zdjęciami. Mimo, że nagrody zdobyć się nie udało, to i tak dla mnie wielkie wyróżnienie. Zdjęcie przez cały miesiąc będzie prezentowane na poznańskich wystawach.

http://www.zpfp.pl/ow,galeria,39.htm

26-12-2012

Zdjęcie dnia portalu National Geographic Polska

Goniące się myszołowy, zostały docenione przez społeczność portalu National Geographic i tym samym zostały zdjęciem dnia. Wszystkim głosującym, serdecznie dziękuję.

 

 

 

20-12-2012

Festiwal Sztuka Natury i wydany na tą cześć festiwalowy kalendarz.

W związku z kolejną edycją festiwalu "Sztuka Natury" i jednocześnie z tej okazji odbywającego się konkursu Ulotne Chwile, organizatorzy Dzięki wsparciu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego wydali kalendarz na rok 2013 z fotografiami nadesłanymi na konkurs fotograficzny „Ulotne Chwile” zorganizowany przez Muzeum Przyrodnicze UMK w ramach Festiwalu.

Jedna z moich prac zaszczyciła miesiąc maj, co stanowi dla mnie ogromne wyróżnienie

http://www.sztukanatury.pl/?p=1009

                                                     

 

 

 

 

 

09-12-2012

Ulotne chwile - konkurs festiwalu przyrodniczego Sztuka Natury

W grudniu odbył się już kolejny raz, duży festiwal przyrodniczy. Sztuka Natury. Kilka dni wykładów, prezentacji, spotkań i oczywiście jak to na festiwal przystało, konkursów. Jednym z nich był konkurs opatrzony mianem "Ulotne Chwile". Z wysłanych przeze mnie czterech zdjęć, aż trzy dostały wyróżnienie, co dla mnie jest oczywiście ogromnym wydarzeniem. Dziękuję jury za tą przychylność. http://www.sztukanatury.pl/?page_id=59 

 

 

 

 

 

 

08-11-2012

 Gościnnie w jednym z łódzkich przedszkoli

W listopadzie miałem przyjemność opowiedzieć przedszkolnym dzieciakom o polskiej przyrodzie o jej fotografowaniu.
Czy nie jest smutne, że sześciolatek wie jak wygląda surykatka, a nie ma pojęcia o istnieniu bociana czarnego?
Przez ponad d

wie godziny świetnie się bawiliśmy, było rozbijanie ukrycia i maskowanie się pod siatkami, były wycinanki i zgadywanki.
Na koniec w prezencie dostałem dwie patriotyczne piosenki od zaangażowanej dziatwy.
 
24-10-2012

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl

Żurawie na zlotowisku, z porannej mgle zostały wybrane przez administracje zdjęciem dnia. Bardzo dziękuję za to miłe wyróżnienie.

 

 

 

16-10-2012

Cykliczny konkurs fotograficzny Pawła Syrjusa

Wrześniowym tematem była "Moja pasja". Z niewielkim opóźnieniem zostało wyłonionych dwadzieścia najciekawszych zdjęć i w tym oczywiście jedno zwycięskie. Mimo, że moja praca z błotniakiem w roli głównej nie zdobyła głównej nagrody, to sama obecność w gronie dwudziestu jest wielkim wyróżnieniem. Szczególnie, że wyboru dokonał tak znamienity fotograf

http://syrjus.pl/cykliczny-konkurs-fotograficzny/ckf-wrzesien2012/ 

09-10-2012

Konkurs fotograficzny "Życie Bagien" 

Ogólnopolski konkurs "Życie Bagien", organizowany przez Towarzystwo Fotografii Przyrodniczej, został rozstrzygnięty. Przedstawione zdjęcie zostało nagrodzone drugim miejscem, a pozostałe cztery zdjęcia, zdobyły wyróżnienie. 

Całość można zobaczyć pod linkiem

http://www.tfp.net.pl/aktualnosc.php?id=85 

07-10-2012

Wystawa pokonkursowa Eko Multi Toruń 2012

Wraz z wiernych druhem tatą, dotarliśmy do Torunia, do szkoły leśnej Barbarki. Tam właśnie zaprezentowana została wystawa 19 wyłonionych przez jury zdjęć. Oprócz samej wystawy, ogłoszono wyniki głosowania, które trwało od kilku tygodni. Zdjęcie "Zatrzymać Czas", zdobyło wyróżnienie. Zatem z tego miejsca, chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy głosowali w ogóle, a szczególnie grupie , która poparła moje zdjęcie.

 

01-10-2012

Zdjęcie tygodnia wybrane przez redakcję Świat Obrazu

Miłym zaskoczeniem okazał się pierwszy dzień października. Jedno ze zdjęć wysłanych na portal www.swiatobrazu.pl zostało zauważone przez redakcję. Nagrodzili moją pracę tytułem zdjęcia tygodnia. Oczywiście jest to bardzo miły akcent i serdecznie za to dziękuję.

http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie-tygodnia-27825.html

 

27-09-2012

 Zdjęcie dnia portalu National Geographic Polska

Pierwszy tegoroczny kruk, został nagrodzony na portalu National Geographic.pl. Zdjęcie dnia zawsze wprawia mnie w radosny nastrój i tak stało się tym razem. Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję.

 

 

20-09-2012

Konkurs fotograficzny "Lato Kolorów", organizowany przez Świat Obrazu

Zgłoszono 2530 prac, wybrano 3 najlepsze. Niestety nie miałem szczęścia stanąć na podium ale dwie moje prace znalazły się w gronie 75 zdjęć wybranych przez publiczność. Oczywiście serdecznie wszystkim dziękuję.

http://www.swiatobrazu.pl/poznaj-zwyciezcow-konkursu-lato-kolorow-27810.html 

 http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,kategoria_zdjecia_najwyzej_oceniane,lato-koloroacutew

 

 

 

 

 

 

11-09-2012

Eko Multi Konkurs 2012

W konkursie wzięło udział około 500 osób, które nadesłały ok 1200 zdjęć. Zdjecia ocenione zostały w weekend przez jury konkursu, którzy wybrali 20 prac (po 10 w każdej kategorii wiekowej). Od 13 września od godz.8.00 do 30 września do godz. 20.00 można będzie oddać głos poprzez stronę internetową. Przez cały czas trwania głosowania internetowego internauta z jednego komputera może oddać 1 głos na wybraną pracę w każdej kategorii wiekowej. Wyniki głosowania internautów ogłoszone zostaną podczas pikniku organizowanego w związku z podsumowaniem konkursu w dniu 7 października 2012r. w Osadzie Leśnej Barbarka

                                                      http://www.ekomultikonkurs.pl/

01-09-2012

Zdjęcie dnia portalu National Geographic Polska

Polująca czapla biała, sfotografowana na stawach w Bełdowie, została wybrana zdjęciem dnia, społeczności polskiej witryny National Geograpihic. Wszystkim serdecznie dziękuję za głosy i komentarze.

 

 

 

Zdjęcie dnia portalu Flog.pl

To samo zdjęcie w tym samym dniu zagościło na głównej stronie portalu fotograficznego flog.pl Tutaj również chciałbym wszystkim głosującym serdecznie podziękować. 

 

 

 

24-08-2012

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl 

Oblicze blasku, zdjęcie rybitw we wschodzącym słońcu. Zostało wybrane zdjęciem dnia, na popularnym portalu ornitologicznym Birdwatching.pl. Wszystkim dziękuję bardzo serdecznie za oddane głosy i poświęconą uwagę.

 

 

20-08-2012

Konkurs fotograficzny wydawnictwa Galaktyka "Sekrety Ptaków"

Zdjęcie rybitw białowąsych znalazło się w gronie jedenastu wyróżnionych zdjęć, w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Galaktyka. Całe wydarzenie miało na celu wybór zdjęcia na okładkę nowej książki, pod tytułem " Sekrety Ptaków". Ponad 340 osób przesłało przeszło 1200 zdjęć. Znalazły się tam oczywiście również prace osób z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami, tym bardziej miła była dla mnie informacja o wyróżnieniu. Konkurs wygrał wybitny fotograf Piotr Chara.

http://www.galaktyka.com.pl/product,,539.html

26-07-2012

Zdjęcie dnia portalu Flog.pl

Zdjęcie nagrodzone na portalu Birdwatchig zdobywa tytuł zdjęcia dnia na portalu flog.pl. To pierwszy portal internetowy, na którym zamieszczałem zdjęcia, a miało to miejsce w roku 2009. Za wszystkie głosy i komentarze, serdecznie dziękuję. 

 

23-07-2012

Zdjęcie dnia portalu Birdwatching.pl

Foch o ślimaka - to tytuł mojej pracy, która została wybrana zdjęciem dnia, na stającym się co raz bardziej popularnym, portalu Birdwatching. Historia o pokłóconych kwokaczach, w rozpalonym otoczeniu słońcem. Wszystkim dziękuję za słowo uznania.

 20-07-2012

Zdjęcie dnia National Geographic Polska

Ku słońcu - zdjęcie wykonane w Wigierskim Parku Narodowym. Łabędź niemy, na tle chylącego się do snu słońca. Zdjęcie zostaje wybrane zdjęciem dnia społeczności, portalu National Geographic Polska. Wszystkim dziękuję za otrzymane głosy.

 

 

02-06-2012

Zdjęcie dnia National Geographic Polska

Tokujące rybitwy czarne, spotkałem w mglisty poranek na moim ukochanym rozlewisku. Obcowanie wśród ich pełnego gracji tańca, zaowocowało kilkoma ujęciami. Jedno z nich zostało wybrane zdjęciem dnia społeczności National Geographic. Wszystkim za głosy serdecznie dziękuję.

 

 

01-06-2012

Zdjęcie dnia National Geographic Polska

Odkurzałem troszkę dysk i natknąłem się na zdjęcie lądującej Olgi. To samica myszołowa zwyczajnego, z którą spędziłem szmat czasu zimą. Postanowiłem zdjęcie pokazać i jak się okazało słusznie. Lądujący myszołów zostaje zdjęciem dnia społeczności National Geographic. Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję.

 

13-05-2012

Zdjęcie dnia National Geographic Polska

Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, nazajutrz po niewielkim sukcesie, kolejny niewielki ale ile radości dający, miły akcent. Dawid i Goliat został zdjęciem dnia społeczności portalu National Geografic.pl


 

12-05-2012

Zdjęcie dnia National Geographic Polska

Zdjęcie dnia, wybrane przez społeczność National Geografic.pl. Drobny akcent, a cieszy. Mimo padającego deszczu i pracującej soboty, ta miła niespodzianka, ociepliła dzień. Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję.

 

 

 

 

Ostatnie filmy

1811 views - 1 comment
1816 views - 0 comments
2145 views - 0 comments
2607 views - 0 comments