Nibylandia

Kraina Pana Bocha

Nowe

26.02.2016

"O czym szumią drzewa", to kolejne dziecko wieczornych posiedzeń. Dorobek póki co słaby, ale skoro powstał dział, to trzeba będzie się wziąć do roboty. Zapraszam do oglądania.

25.02.2016

Zdjęcie prehistoryczne ale nowa zakładka zdjęciowa. Zdjęcia nocne. Zapraszam serdecznie do podziwiania, skromnych na razie zasobów. 

24.02.2016

Polany i łąki również mają miejsce. Nowy dział zdjęciowy i nowe, w większej rozdzielczości zdjęcia. Czasem warto zrobić porządki.

23.02.2016

Nie tylko architektura znalazła uznanie, również krajobraz poddany został nowym reformom i przywilejom. Powstały nowe pułki na zdjęcia, w tym "Nad Wodą". Tam oczywiście wszystko, co związane z wodnym krajobrazem.

23.02.2016

Nowy dział w Galerii, tym razem znów dotyczy Architektury. Zrobiło się tego sporo, toteż założyłem oddzielne półki dla poszczególnych tematów tworów człowieka. Tym razem zapraszam do Mostów i przystani.

22.02.2016

Postanowiłem nieco odświeżyć stare zdjęcia, wrzucić je w większych formatkach i tak się nazbierało, że powstało sporo nowych działów w galerii. Zapraszam do Fabryk, tam na pewno coś dla miłośników urbanizacji :)

21.02.2016

Muzea i Galeria, nowy dział ze zdjęciami. Zapraszam serdecznie do oglądania. Oczywiście pochlebstwa mile widziane.

20.02.2016

Zawsze fascynowało mnie budownictwo sakralne. Idealnie wpasowuje się w wygląd tworzonej, nowej galerii. Zatem nowy dział i nowe zdjęcia. Serdecznie zapraszam do Sacrum grzesznicy!

18.02.2016

Konik dzieciństwa, oczywiście pomijając ptaki. Zamki i umocnienia, dwory i majątki bogaczy z dawnych czasów. Historia jednym słowem. Zamierzam stworzyć kolekcje zamków na wielką skalę :) Tymczasem zapraszam do oglądania moich skromnych zbiorów.

16.02.2016

"Uliczne" to typowy dział street photo, może nie najwyższych lotów ale postaram się tam zamieścić najciekawsze miejskie ulice i widoki. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś amator tych wypocin.

30.01.2016 

Pod koniec stycznia mróz puścił, zaczął się deszcz i cieplejsze dni. Śniegi zniknęły w mgnieniu oka i nic nie wskazywało, że uda się w tym miesiącu wybrać na zdjęcia. Niespodziewanie ciśnienie raptownie skoczyło w górę i pojawiło się wymarzone okienko. Wyprawa na czaple stała się faktem. Krótka ale jakże intensywna. To był naprawdę udany dzień. Zapraszam do działu Galeria i Wspomnienia.

28.01.2016

Ostatnie wyprawy zaowocowały. Pojawiło się sporo wodnych ptaków różnych grup i gatunków, między innymi tracze, do których na pewno mam sporą słabość. Zadziwiające kolory upierzenia i bardzo wczesne toki napawają mnie jakoś radością. Było im cudownie móc spędzić z nimi kilka poranków. Oby do marca, gdy znikną niemal na dobre udało mi się popełnić jeszcze kilka lepszych kadrów. Zapraszam do działu Wspomnienia i oczywiście do Galerii. Dzisiejszy dzień kończymy lub zaczynamy pod znakiem Nurogęsi :).

23.01.2016

Zapraszam do odwiedzania działu Wspomnienia. Znalazło się tam sporo zaległych opowieści i kilka aktualnych, z ostatnich dni. Zimowe wojaże po Polsce, troszkę architektury ale i spotkania ze skrzydlatymi mieszkańcami. Jest też wisienka na torcie, czyli udane zdjęcia bielików.

Oczywiście uzupełniona została też stosownie galeria o zyskane kadry. 

Serdecznie zapraszam.

Październik 2015

Dwa udane jak mi się zdaje wypady na zlotowiska żurawi. Coroczny cykl tych ptaków w województwie łódzkim. Nie mogło mnie przecież zabraknąć. Zapraszam do oglądania i komentowania. Oczywiście galeria i dział "Żuraw".

Czerwiec 2015

Troszkę zdjęć z wakacyjnych wypraw. Oczywiście w dziale "Obywatele Ziemi". Wyprawa na ziemię grecką i nad wspaniałe polskie morze. Wspaniała pogoda, dużo uśmiechów i doborowe towarzystwo.

Maj 2015 

Uwieńczone pełnymi emocjami spotkanie z Sandaczami. Duże okazy i czysta woda. Zapraszam do oglądania w dziale "Sandacz".  Znajdziecie też opowieści z tych wypraw, jak zawsze we Wspomnieniach. Pozdrawiam serdecznie.

Ostatnie filmy

1811 views - 1 comment
1816 views - 0 comments
2145 views - 0 comments
2607 views - 0 comments