Nibylandia

Kraina Pana Bocha

Wspomnienia

Urodzinowa wata cukrowa

Posted on February 20, 2016 at 4:40 PM


Nadszedł dzień urodzin E. Zatem idealna okazja na dedykację z piękną bohaterką o piórach niczym wata cukrowa. Dedykację o bohaterce w promieniach budzącego się dnia.

Jeszcze o szarówce zaczyna się posiłek, intensywne żerowanie trwa jakiś czas. Wszystko zależy jak szybko uda się zaspokoić głód po nocy. Dobre miejsce jest w cenie, tam gdzie ryba się zbiera, zbierają się i one. Sprzeczki są codziennością, walka o stanowiska przy uskokach lub innych lubianych przez ryby miejscach, to obiekty nieustannych przepychanek i walk.

Najedzona czapla staje na otwartej przestrzeni, tam jest najbezpieczniejsza. Wzrok zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniem. Skulona, najedzona, odpoczywa i obserwuje. Obserwuje w zasadzie wszelkie zamiany w otoczeniu, podniesiony gwar przez mewy, czy kaczki, jakiś ruch w zaroślach, pod wodą. Każdy znak jest na wagę złota. Każdy może okazać się cenny.

Bohaterka tego zdjęcia miała dzisiaj szczęście. Szybko trafiły się jej ryby w zasięgu dzioba. Zjadła trzy dorodne płocie i stoczyła zażarty bój z konkurencją o czwartą. Codzienność stawia przed nimi ciągłe wyzwania i próby. Życie pełne wolności ale mało stabilne, każdy dzień jest znakiem zapytania o szanse na dalsze życie.

Tymczasem zza drzew wyszło słońce, obudził się dzień.

Categories: None

Ostatnie filmy

1602 views - 1 comment
1636 views - 0 comments
1977 views - 0 comments
2405 views - 0 comments